GABINET masażu

zabiegi

Zapraszamy Cię do świata ciszy, spokoju, odpoczynku. Jeśli potrzebujesz uciec od codziennego zgiełku, chcesz dać zrelaksować się swojemu ciału, a przez to i duszy, to miejsce jest dla Ciebie. Nasi masażyści, dyplomowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, pomogą Ci również w sposób profesjonalny uporać się z bólem kręgosłupa, kończyn, czy głowy.

USŁUGI

lotus-spa-template-homepage-service-33.png

MASAŻE TWARZY I CIAŁA

Posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór masaży twarzy i ciała. Począwszy od masażu klasycznego, relaksacyjnego, czy masażu głowy z elementami refleksoterapii.

Oferujemy również hawajski masaż Lomi Lomi, który przeniesie Cię w stan błogiego odprężenia.

Jeśli z różnych względów potrzebujesz uporać się z zastojami limfy, polecamy drenaż limfatyczny, który skutecznie pozwoli pozbyć się problemu.

Niezwykle relaksujące jest również wygładzenie powierzchni skóry poprzez wykonanie peelingu ciała specjalnym produktem kosmetycznym z drobinkami ścierającymi. Możesz wybrać zapach, którym chcesz, aby wykonano zabieg.

Mamy w ofercie masaż Kobido. Jest to masaż niezwykle relaksujący, ale przede wszystkim intensywnie liftingujący. Wykonywany w serii daje zauważalne efekty podniesienia owalu twarzy, a także spłycenia zmarszczek oraz wspaniale ujędrnia skórę.

 

PAKIETY

Oferujemy zabiegi w atrakcyjnych pakietach na specjalne okazje lub całkiem zwyczajne. Można obdarować pakietem kogoś bliskiego z okazji jego święta lub po prostu w ten sposób podziękować. Regulamin voucherów znajduje się TU.

freestocks-org-487543-unsplash.jpg

ROLLMASAŻ

Polecamy korzystanie z rollmasażu wykonywanym na urządzeniu ROLL-TECH. Jest ono wyposażone w bęben z rolkami, który masuje nasze ciało. Pobudza się w ten sposób układ limfatyczny, co ułatwia oczyszczanie organizmu z toksyn i pobudza metabolizm. Dzięki temu spalamy tkankę tłuszczową i przyśpieszamy redukcję masy ciała.

Zalety korzystania z urządzenia:
– aktywacja układu limfatycznego
– rozbijanie tkanki tłuszczowej
– rehabilitacja pourazowa
– przygotowanie do treningu sportowego
– ujędrnianie skóry i znaczna redukcja cellulitu.

Najlepsze efekty zauważa się po serii zabiegów 45-minutowych  2-3 razy w tygodniu. Potem należy podtrzymywać uzyskane efekty zabiegiem co minimum 2 tygodnie.

Należy pamiętać, że istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
– choroby nowotworwe
– choroby serca
– wszelkie stany zapalne w organizmie
– gorączka
– ciąża
– padaczka
– choroby skóry
– niewyrównane i nieleczone nadciśnienie
– zaawansowana osteoporoza
– żylaki (miejscowo)

UMÓW WIZYTĘ ONLINE


ZAREZERWUJ ZABIEGI KOSMETYCZNE DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB NIE WYCHODZĄC Z DOMU!

Scroll to Top